Mobills

Finans uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 98.9 MB
  • Version 3.0.11
  • Dil İngilizce
  • Firma MobillsLabs
Kişisel finansmanlarınızı yönetmeniz için size sunulan Mobills uygulamasını ücretsiz olarak cihazınıza yükleyin!

Mobills; finans yöneticisi ile hesaplarınızı, gelir ve giderlerinizi, kredi kartlarınızı veya borç hesaplarınızı görüntüleyebileceğiniz bir uygulamadır. Bütçenizi veya kişisel kredilerinizi de tek bir yerden görüntüleyebileceğiniz bu uygulamayla tüm işlemlerinizi tek bir yerden kontrol edebilme şansına da sahipsiniz.

Kategorileştirebileceğiniz harcamalarınızı çizelge ve raporlarla da görüntüleyebilirsiniz. Finans kontrol uygulaması olan Mobills, kişisel harcama denetimi de sağlıyor. Mobills Financial Manager'ın geliştirilmiş güvenliği sayesinde tüm kredi ve banka kartı verileriniz güvence altına alınarak senkronize bir biçimde kalacaktır.

550 binden fazla ürün ve hizmet seçeneği bulunan Mobills uygulamasını 2 milyondan fazla kullanıcıya da sahiptir.

Birden fazla harcama çizelgesi de sunan bu uygulama; günlük giderlerinizi kaydetmenize ve düzenlemenize yardımcı olur. Filtreleme özelliğiyle paranızın nereye gittiğini anında öğrenebileceğiniz Mobills uygulamasıyla mali planlamalar da yapabilirsiniz.

Hedeflerinizi ve bütçelerinizi planlayabileceğiniz uygulama ile hesabınız hakkında uyarı bildirimleri de alabilirsiniz. Finansal yönetici olarak entegre kredi kartı kontrolü de sunan bu uygulama ile dosyalarınızı kolayca yükleyin, harcamalarınızı değerlendirerek gelirinizi kontrol edin!

Harcama tablolarınızı, kişisel kredilerinizi ve çevrimiçi hesaplarınızı gruplandırabileceğiniz Mobills uygulamasını kullanarak kişisel finansmanlarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Mobills indir
DİĞER SÜRÜMLER